Usługi SoundClound – Odtworzenia, Obserwujący, polubienia SoundCloud

Usługi SoundClound – Odtworzenia Obserwujący polubienia SoundCloud

Jak i dlaczego warto  kupić Odtworzenia Obserwujący polubienia SoundCloud ?

Odtworzenia Obserwujący polubienia SoundCloud to wyznacznik popularności kanału oraz liczba widzów która zdecydowała się oglądać danego Twórcę, te dane często wykorzystywane są przez firmy do współprac, patrzą one na subskrypcje na SC tak jak YouTube czy google do pozycjonowania Twoich filmów w wynikach wyszukiwania.

Odtworzenia Obserwujący polubienia SoundCloud to coś więcej niż puste cyferki, popularne kanały mogą liczyć na naprawdę spore pieniądze czy wyświetlenia oraz lajki od widzów.

Żeby kupić usługę musisz spełnić następujące warunki:

  • Włącz widoczność profilu i utworu
  • Podaj poprawny link do profilu/ utworu
  • Upewnij się, że Twój kanał jest dostępny dla każdego i nie ma na nim ograniczeń

Jeżeli Twój kanał spełnia te warunki wybierz interesujący Cię pakiet obserwacji lub wyświetleń np 100 i podaj link do kanału, który chcesz promować. Możesz podać kilka kanałów jeżeli masz dodając nowe pole na link i wklejając tam link do kolejnego kanału. Wybierz dodatkowe opcje takie jak jakość czy szybkość realizacji usługi i opłać swoje zamówienie.

Obecnie akceptujemy tylko te metody płatności ale wkrótce powinien pojawić się również PayPal czy Paysafecard. Po opłaceniu zamówienia Odtworzenia Obserwujący polubienia SoundCloud zostaną dodane automatycznie do 24 godzin.